RNC55H5620DSRE7
MFR.Part #
RNC55H5620DSRE7
JLCPCB Part #
C3380311
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors