RNC55H5620BSRSL
MFR.Part #
RNC55H5620BSRSL
JLCPCB Part #
C1817965
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors