RNC55H5112FRRE865
MFR.Part #
RNC55H5112FRRE865
JLCPCB Part #
C3355395
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors