RNC55H5110FRRE565
MFR.Part #
RNC55H5110FRRE565
JLCPCB Part #
C3389209
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors