RNC55H4992BSR3665
MFR.Part #
RNC55H4992BSR3665
JLCPCB Part #
C3418647
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors