RNC55H4702BSRE765
MFR.Part #
RNC55H4702BSRE765
JLCPCB Part #
C3473456
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors