RNC55H4371BRR36
MFR.Part #
RNC55H4371BRR36
JLCPCB Part #
C3574015
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors