RNC55H4323FRB14
MFR.Part #
RNC55H4323FRB14
JLCPCB Part #
C3404478
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors