RNC55H37R0BSB14
MFR.Part #
RNC55H37R0BSB14
JLCPCB Part #
C1459153
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors