RNC55H3651DSRE565
MFR.Part #
RNC55H3651DSRE565
JLCPCB Part #
C3547994
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors