RNC55H3572BRB14
MFR.Part #
RNC55H3572BRB14
JLCPCB Part #
C1459335
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors