RNC55H3240FSBSL65
MFR.Part #
RNC55H3240FSBSL65
JLCPCB Part #
C3390527
Description
-65℃~+175℃ 125mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors