RNC55H2870BSRE865
MFR.Part #
RNC55H2870BSRE865
JLCPCB Part #
C3466121
Description
-65℃~+175℃ 125mW 287Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors