RNC55H2802BSRE8
MFR.Part #
RNC55H2802BSRE8
JLCPCB Part #
C3448121
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors