RNC55H2553FRB14
MFR.Part #
RNC55H2553FRB14
JLCPCB Part #
C1435742
Description
-65℃~+175℃ 125mW 255kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors