RNC55H2520BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H2520BSRSL65
JLCPCB Part #
C3557436
Description
-65℃~+175℃ 125mW 252Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors