RNC55H2501FSRE8
MFR.Part #
RNC55H2501FSRE8
JLCPCB Part #
C3497891
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors