RNC55H2491DSRE765
MFR.Part #
RNC55H2491DSRE765
JLCPCB Part #
C3466295
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors