RNC55H2490FSR3665
MFR.Part #
RNC55H2490FSR3665
JLCPCB Part #
C3429113
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors