RNC55H2490BRRE565
MFR.Part #
RNC55H2490BRRE565
JLCPCB Part #
C3571357
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors