RNC55H2490BRRE5
MFR.Part #
RNC55H2490BRRE5
JLCPCB Part #
C3418816
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors