RNC55H2412FSB14
MFR.Part #
RNC55H2412FSB14
JLCPCB Part #
C3472507
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors