RNC55H2371FMR36
MFR.Part #
RNC55H2371FMR36
JLCPCB Part #
C1795647
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors