RNC55H2342FRB14
MFR.Part #
RNC55H2342FRB14
JLCPCB Part #
C3546635
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors