RNC55H2321BRRE665
MFR.Part #
RNC55H2321BRRE665
JLCPCB Part #
C3577771
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors