RNC55H2320BRRE865
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H2320BRRE865
JLCPCB Part #
C3447154
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors