RNC55H2262BMR36
MFR.Part #
RNC55H2262BMR36
JLCPCB Part #
C3516379
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors