RNC55H2213FRBSL
MFR.Part #
RNC55H2213FRBSL
JLCPCB Part #
C1438553
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors