RNC55H2052BRBSL
MFR.Part #
RNC55H2052BRBSL
JLCPCB Part #
C1455212
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors