RNC55H1962BSB1465
MFR.Part #
RNC55H1962BSB1465
JLCPCB Part #
C3455279
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors