RNC55H1961BRRE765
MFR.Part #
RNC55H1961BRRE765
JLCPCB Part #
C3563939
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors