RNC55H1961BRRE6
MFR.Part #
RNC55H1961BRRE6
JLCPCB Part #
C1810793
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors