RNC55H1912BSR36
MFR.Part #
RNC55H1912BSR36
JLCPCB Part #
C1814226
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors