RNC55H1911BRB1465
MFR.Part #
RNC55H1911BRB1465
JLCPCB Part #
C3450086
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors