RNC55H1910BRRE565
MFR.Part #
RNC55H1910BRRE565
JLCPCB Part #
C3394010
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors