RNC55H1800BRB14
MFR.Part #
RNC55H1800BRB14
JLCPCB Part #
C3565943
Description
-65℃~+175℃ 125mW 180Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors