RNC55H1741BRRE765
MFR.Part #
RNC55H1741BRRE765
JLCPCB Part #
C3535418
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors