RNC55H1651BRRE5
MFR.Part #
RNC55H1651BRRE5
JLCPCB Part #
C3415656
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors