RNC55H1584FSRE6
MFR.Part #
RNC55H1584FSRE6
JLCPCB Part #
C1833190
Description
-65℃~+175℃ 1.58MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors