RNC55H1583DRB14
MFR.Part #
RNC55H1583DRB14
JLCPCB Part #
C1449597
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors