RNC55H1500FRB14
MFR.Part #
RNC55H1500FRB14
JLCPCB Part #
C1434805
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors