RNC55H12R6BRB14
MFR.Part #
RNC55H12R6BRB14
JLCPCB Part #
C1458468
Description
-65℃~+175℃ 12.6Ω 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors