RNC55H1272FRR36
MFR.Part #
RNC55H1272FRR36
JLCPCB Part #
C3447271
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors