RNC55H1242BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1242BRB14
JLCPCB Part #
C1453252
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors