RNC55H1213FRBSL
MFR.Part #
RNC55H1213FRBSL
JLCPCB Part #
C3354398
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors