RNC55H1212FSRE765
MFR.Part #
RNC55H1212FSRE765
JLCPCB Part #
C3545208
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors