RNC55H1200BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1200BSRSL65
JLCPCB Part #
C3394161
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors