RNC55H1182FRB14
MFR.Part #
RNC55H1182FRB14
JLCPCB Part #
C1435353
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors