RNC55H1153BRR36
MFR.Part #
RNC55H1153BRR36
JLCPCB Part #
C3433077
Description
-65℃~+175℃ 115kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors