RNC55H10R0FRR36
MFR.Part #
RNC55H10R0FRR36
JLCPCB Part #
C3386666
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors